PERSON SEARCH

Who

What

Where

Phonebook

Name Title Unit Ph. E-mail
Kristina KastbjergØkonomimedarbejderDTU Biosustainkrka@adm.dtu.dk
Henrik LyneborgxRM administratorIT Service+45 35 88 87 06henly@dtu.dk
Aghiad Ghazalvisiting scientistDTU Nanotechaggh@nanotech.dtu.dk
Michael Kolling Hansenvirksomhedspraktikant tilknyttet DTU Link (AIS i Risø)Office for Innovation and Sector Servicesmikoha@dtu.dk
Peter Plesnervirksomhed tilknyttet DTU Link (AIS i Risø)Office for Innovation and Sector Servicespeterp@dtu.dk
Lillian Katrine Kofodvirksomhed tilknyttet DTU Link (AIS i Risø)Office for Innovation and Sector Serviceslilkof@dtu.dk
Joachim Bachmann Nielsenvirksomhed tilknyttet DTU Link (AIS i Risø)Office for Innovation and Sector Servicesjobni@dtu.dk
Rasmus Overgaard Plougvirksomhed tilknyttet DTU Link (AIS i Risø)Office for Innovation and Sector Services+45 22 83 25 44roploug@dtu.dk
Matthew Delaneyvirksomhed tilknyttet DTU Link (AIS i Risø)Office for Innovation and Sector Services+45 41 12 28 03mattde@dtu.dk
Michael Graversenvirksomhed tilknyttet DTU Link (AIS i Risø)Office for Innovation and Sector Servicesmichgr@dtu.dk